E-mailadressen leerkrachten.

Hieronder vindt u de e-mailadressen van de leerkrachten. U kunt de leerkracht van uw kind mailen als er bijvoorbeeld een doktersbezoek in het verschiet ligt of als u iets wilt mededelen. We verzoeken u de mail te gebruiken voor korte mededelingen zoals net genoemd of als u bijvoorbeeld een afspraak wilt maken met de leerkracht. Zij zullen echter niet altijd in de gelegenheid zijn dezelfde dag te antwoorden. De kinderen zijn immers de hele dag op school onder toezicht van de leerkracht. Na schooltijd zijn er de nodige overleggen en vergaderingen. Daarna wordt de les nog voorbereid.

Daarnaast werken veel leerkrachten parttime, bijv. op maandag en dinsdag. Dan vraagt het beantwoorden van de mail ook meer tijd. Het zal daarom niet altijd mogelijk zijn elke dag de mail te beantwoorden. We verzoeken u in verband daarmee ziekmeldingen van uw kind als vanouds telefonisch aan ons door te geven. Voor zaken die meer aandacht en spoed vereisen, hebben wij liever dat u persoonlijk contact opneemt.

 

e-mail adressen groepsleerkrachten

Annet Nijenhuis                    a.nijenhuis@sws-dh.nl

Melany Zwart - Jongbloed    m.zwart@sws-dh.nl

Willem Post                          w.post@sws-dh.nl

Bart ter Haar                         b.terhaar@sws-dh.nl

Daniella Sijtsma                    d.sijtsma@sws-dh.nl

Monique Weijdert                  m.weijdert@sws-dh.nl

Marieke Laros                       m.laros@sws-dh.nl

Saskia Marsman                   s.marsman@sws-dh.nl

Ingrid Blonk                           i.blonk@sws-dh.nl

Marco Wagemaker                m.wagemaker@sws-dh.nl

Michelle Meyer                      m.meyer@sws-dh.nl

Joyce v/d Made-Groenewal   j.groenewal@sws-dh.nl

Carolien van der Bos             c.vanderbos@sws-dh.nl

Brenda de Jong                     b.dejong@sws-dh.nl

Britt Kraak                              b.kraak@sws-dh.nl       

Janey Kramer                        j.kramer@sws-dh.nl

Marion Velzeboer                  m.velzeboer@sws-dh.nl

Marjolein van der Zouw         m.vanderzouw@sws-dh.nl

Anna Groen                            anna.groen@sws-dh.nl

Sharon Schilder                      s,schilder@sws-dh.nl

Maikel Smit                             m.smit@sws-dh.nl 

Layla de Koster                       l.dekoster@sws-dh.nl 

Annemieke Klik-Meijer            a.klik-meijer@sws-dh.nl

Nathan Krom                          n.krom@sws-dh.nl

Katja Eelsing                          k.eelsing@sws-dh.nl

Deze website is gerealiseerd door Heutink ICT